Sanal Mağaza Entegrasyonu

Cep Raporlama

16 Temmuz 2020 admin 1 Comment

Cep raporlama, işletmelerin sıklıkla ihtiyaç duyduğu bir yazılım modülüdür. Barkod sistemi kullanan firmalar tüm girdi ve çıktılarını muntazam bir şekilde işledikten sonra, işletmelerinin verimliliğini ölçebilmek adına raporlardan faydalanırlar.

Kısaca raporlar bir işletme için çok büyük önem arz eder çünkü her zaman işletmemizde olamayabiliriz. Bu yüzden raporlara erişebilmek için bilgisayarımızdan başka bir cihaza ihtiyaç duyabiliriz.
Cep raporlama modülümüz size yer ve zaman fark etmeksizin rapor alma özgürlüğü sunmaktadır. Cep telefonunuza indireceğiniz uygulamamız sayesinde dilediğiniz rapora anında ulaşabilirsiniz. İşletmenizin tüm faaliyet raporlarını cep telefonunuzdan anlık görüntüleyebilirsiniz.

NASIL ÇALIŞIR
Cep raporlama modülümüzü kullanabilmeniz için internetinizin olması gerekir çünkü sistem modem üzerinden verileri sunucudan cep telefonunuzdaki uygulamamıza gönderir.

HANGİ RAPORLARA ULAŞABİLİRİZ
Cep telefonu uygulamasından, dilediğiniz rapora ulaşmanız mümkündür. Ulaşabileceğiniz bazı raporlar şunlardır: Kasa raporu, satış raporu, stok durum raporu ve benzeri daha bir çok rapora anlık erişim sağlayabilirsiniz. Bunun yanında işletmenize özel raporlarda hazırlayabiliriz.

SIKÇA SORULAN SORULAR

1- HANGİ İŞLETİM SİSTEMİNDE ÇALIŞIYOR ?
Modülümüz android işletim sisteminde çalışır. Bunun yanında Ios ile ilgili çalışmalarımız devam etmektedir.

2- İNTERNET OLMADAN CEP TELEFONUMUZDAN RAPORLARA ULAŞMAMIZ MÜMKÜN MÜDÜR?
Sistem lokal olarak çalışabilmektedir. Bu yüzden  işletmeniz içinde aynı ağa bağlanmanız durumunda internetin olması önemli değildir. Fakat işletme dışında ise durum farklıdır. Bu sebepten dolayı internet olması gerekir.

3- KENDİ İŞLETMEMİZE GÖRE ÖZEL RAPOR YAPIYOR MUSUNUZ?
Dilediğiniz raporu 2 iş günü içerisinde size sunabiliriz.

4- ŞUBELİ İŞLETMEYİM, ŞUBELERİMİN RAPORLARINI AYRI AYRI GÖRMEM MÜMKÜN MÜ?
Şube sayısı fark etmeksizin, dilediğiniz şubenin raporlarını görmeniz mümkündür.

One Comment

leave a comment

Bize Yazın
Merhaba.
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?