• Home
  • Pazaryeri Entegrasyonu

Pazaryeri Entegrasyonu

5 Nisan 2024 admin Comments Off
pazaryerleri

Web Satışlarınızı Tek Panelden Yönetin

Pazaryeri Entegrasyonu ile internetten satış yapan bir firma mısınız? Tüm pazar yerlerini tek bir platformdan zorluk yaşamadan yönetmek artık çok ama çok kolay.  Çünkü

Tek Yapmanız Gereken

Özelliklerini Saymakla Bitiremeyeceğimiz Pazaryeri Entegrasyon Modülü Sayesinde Tüm İnternet Satışlarınız Kontrolünüz Altında Olacak.

Web Tabanlı Pazaryeri Entegrasyonu

İster Sadece Bulut Tabanlı, İster Muhasebe Entegrasyonlu; Seçim Sizin

Pazaryeri Entegrasyon Modülümüzü Kullanabilmeniz İçin Ön Muhasebe Programına İhtiyacınız Olmaz. Çünkü Modülümüz Muhasebe Programlarından Bağımsız Çalışan Bulut Tabanlı Bir Yazılımdır. 

Talep Etmeniz Durumunda Kullanmış Olduğunuz Ön Muhasebe Programına Entegrasyonu Tarafımızca Sağlanır.

Bulut Pazaryerleri Yönetim Modülü, özellikle teknik bilgiye sahip olmayan veya sunucu, yedekleme vb takip gerektiren konulara vakti olmayan işletmeler için ideal bir seçenektir. Bulut Pazaryerleri Yönetim Modülü ile, altyapı veya güvenlik gibi konuları düşünmeden e-ticaret sitenizi daha etkili bir şekilde yönetebilirsiniz. E-Ticaret alt yapımız yeni nesil gelişmiş bulut sunucularda kesintisiz çalışmaktadır.

Pazaryeri Entegrasyonlarımız

pazaryerleri entegrasyonu

Süper Hız Ve Güvenlik

Bulut Teknolojileri

Güçlü Sürekli Destek

Yapay Zeka Seo Yapısı

Bazı Özelliklerimiz

Sıkça Sorulan Sorular

(Cloud Commerce), Bulut tabanlı e-ticaret çözümleri, işletmelerin e-ticaret sitelerini barındırmak, yönetmek ve geliştirmek için sunucularını ve altyapılarını fiziksel olarak yönetmelerine gerek kalmadan bulut hizmet sağlayıcılarına devretmelerini sağlar.

Bulut eticaret, geleneksel Opencart platformunun sahip olduğu özelliklere + sahiptir.

Evet. 11 pazaryeri entegrasyonumuz mevcuttur. Diğer pazaryerleri için ise isteğinize özel yapılmaktadır.

Bulut eticaret bizim geliştirdiğimiz bir yapıdır. Evet yapı olarak opencarttır ancak tüm eksikleri giderilerek özel olarak geliştirilmiştir. Bu nedenle sadece bizim sunucularımızda çalışmaktadır.

Opencartın seo uyumu dünyaca bilinmektedir. Biz bulut paketlerde ek olarak tema ve google page speed değerlerine göre optimize ettik. Ayrıca yapay zeko seo ile destekledik.

Tabiiki. Paketler arası geçiş yapabilir veya modül ilave ederek yükseltebilirsiniz.

Api hizmeti veren tüm programlara entegrasyon yapmaktayız. Ayrıca kendi muhasebe ve efatura entegrasyonumuz bulunmaktadır.

Evet. Herhangi bir eticaret alt yapısından buluta geçiş yapabilirsiniz.

Aras kargo, yurtiçi kargo, mng kargo, sürat kargo, ptt kargo api entegrasyonlarımız bulunmaktadır. Paketlerimizde olmayan farklı kargolar içinde entegrasyon hizmeti vermekteyiz.

Bulut e-ticaret ile, altyapı güncellemeleri, güvenlik, yedekleme ve teknik destek gibi konuları düşünmeden e-ticaret sitenizi daha etkili bir şekilde yönetebilirsiniz. E-Ticaret alt yapımız yeni nesil gelişmiş bulut sunucularda kesintisiz çalışmaktadır.

Masa üstü eğitimi vermekteyiz. Bunun dışında destek sayfamızda prosed ile ilgili A’dan Z’ye resimli ve yazılı olarak adım adım herşeyin anlatımı bulunmaktadır.

Seçtiğiniz pakete veya istediğiniz sunucu kapasitesine göre değişmektedir. Ancak piyasa standartlarında uygun fiyat uygulamaktayız.

Evet. Stoksuz e-ticaret için hazır paketlerimiz bulunmaktadır. Bunun için iletişime geçiniz.

İleri düzey paketler harici evet. Bulut eticaret alt yapımızdan daha sonra özgür yapıya geçebilmektesiniz. Bu konuyla ilgili iletişime geçiniz.

Bulut eticaret sadece bizim sunucularımızda kapalı kaynak olarak çalışmaktadır. Bu nedenle kendiniz modül ekleyemezsiniz. Firmamız size istediğiniz özellikleri kurmaktadır.

Evet bulut eticaret paketlerimizde her sektöre uygun onlarca tasarım seçeneği bulunmaktadır. Ayrıca isteğe özel tasarım veya seçtiğiniz tasarımda özelleştirme yapılmaktadır.

Bize Yazın
Merhaba.
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?