Safir Android

19 Kasım 2023 admin 1 Comment

SAFİR ANDROID NEDİR?

Safir Android Modülü işletmelerin sıcak ve soğuk satış yapabilecekleri bir uygulamadır. Plasiyerlerin ziyaret etmiş oldukları müşterilerden sipariş alabilmelerini ve satış yapabilmelerini sağlar. 

Safir Android Modülü ile işletmenizin bir çok açığını kapatabilirsiniz. Kolay anlaşılabilir kullanıcı dostu arayüzü, dinamik çalışma özelliği , stabil sistem çalışması sayesinde sorunsuz bir şekilde Safir Android modülünü kullanabilirsiniz.

SAFİR ANDROID NASIL ÇALIŞIR?

Safir Android Modülü doğrudan ana bilgisayarınıza ağ üzerinden bağlanarak çalışır. Ağ üzerinden bağlandığı için, eğer plasiyerler kullanacaksa internet olmalı ve internetinizin sabit ip olması gerekir. Bu şartlar sağlandıktan sonra sistem çalışmaya hazırdır. Saha satış personelleriniz herhangi bir işlem yaptıklarında veriler doğrudan ana makineye aktarılır. Sistem tüm yapılan işletmelerin hangi kullanıcı tarafından yapıldığının kaydını tutabilir.

SAFİR ANDOID MODÜLÜMÜZÜ NERELERDE KULLANABİLİRSİNİZ?

Sıcak/Soğuk Satış : Saha satış personeliniz Safir Android Modülümüz sayesinde; sipariş alabilirler, satış faturası düzenleyebilirler, cari hesapları görebilirler, cari hesap ekstresi verebilirler, ödeme alabilirler, ödeme yapabilirler.

  1. Depo Yönetimi : Safir Android deponuzun stok takibinde sizin en büyük yardımcınızdır. Masa üstü programımız içerisinde yapabildiğiniz hemen hemen tüm ön muhasebe işlemlerinizi bu modül üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Deponuza giren ürünlerin stok kartlarını açabilirsiniz. Alış faturası ve satış faturası düzenleyebilirsiniz. Depolar arası sevk fişi düzenleyebilirsiniz. Sayım özelliği sayesinde, deponuzda güvenle ve hızlı bir şekilde sayım yapabilirsiniz. 

Safir Android işletmenizde sizin en büyük yardımcınız olacaktır. Safir Android modülü Safir ERP ile entegre çalışmaktadır. Tek başına çalışmaz. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

One Comment

Comments are closed.

Bize Yazın
Merhaba.
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?