Barkod Sistemi

16 Temmuz 2020 admin 5 Comments

Kısaca Barkod Sistemi...

Barkod Sistemi,  Market Satış Yazılımı, Barkotlu Stok Takip Sistemleri perakende satış yapan işletmeler için çok büyük önem arz etmektedir.

Kısıtlı bir sermaye ile geniş bir ürün grubunu verimli şekilde yönetmek ciddi emek isteyen bir iştir. 

Bu kapsamda işletmeler stok takip sistemlerine başvururlar.
Sektörde bu sistemler arama motorlarından çok çeşitli isimlerde aratılır. Stok takip sistemleri, hızlı satış, market programı, barkod sistemleri, barkotlu satış, perakende satış sistemi veya diğer buna benzer daha birçok seçenek bulunmaktadır.

Bu sistemlerin temel amacı işletmenin satış faaliyetini düzenli şekilde yönetmektir. Arka planda bir ön muhasebe sistemi vardır. Satış programı bu ön muhasebe sistemi ile birlikte çalışır. Stok ,cari, banka ve kasa kartlarınızı ön muhasebe sisteminden açarsınız.

Barkod Sistemi SafirPos İle Satışlarınızı Zorlanmadan Yönetin. Envanter Takibinizi Yapın. Böylece İşletmenizin Karlılığı Artsın.

Safirpos Barkod Sistemi, yılların vermiş olduğu deneyimle, saha içerisinden binlerce perakende satış yapan işletmelerin çektiği zorluklar dikkate alınarak ve talepleri değerlendirilerek kodlanmış yeni nesil MS SQL veri tabanını kullanan Windows işletim sisteminde çalışan barkodlu satış yazılımıdır.

Barkodlu Satış Yazılımımız tüm verileri MS SQL Veri tabanına yazar. Bu yüzden hiç bir veriniz kaybolmaz ve dilediğiniz rapora anında ulaşabilirsiniz.

Çok İddalıyız, Çünkü Çok Farklıyız

Safirpos barkod sistemi ile yapabileceklerinizden bazıları şunlardır:

safirpos barkod sistemi resimli ara yüz

Barkod Sistemimiz İle Karlılığınızı Arttırın

En İyi Market Barkod Sistemi Olan Safirpos İle Sermayenizi Verimli Yönetin. Bu Sayede Paranız Cebinizde Kalsın

All in one dokunmatik pc
bilgi fişi yazıcısı
Cas cl3000 barkodlu terazi
barkod okuyucu
Safirpos İle Her Şey Kontrolünüz Altında

Safirpos’ ta lisans için tek seferde ödeme yaparsınız. Böylece  her sene güncelleme adı altında ödeme alınmaz. 

Safirpos ile işletmenize seviye atlatmak için sizinle beraber çalışıyoruz. Bu yüzden İlk sene teknik destek ücretsizdir.

Safirpos’ ta işletmenize özel bir isteğiniz mi var ? Sizin için buradayız. Bu yüzden talebinizi yerine getirebiliriz. 

Raporlarınıza Dilediğiniz Yerden Ulaşabilirsiniz. Böylece Kontrol Sürekli Sizde Olur.

android el terminali
kablosuz bel yazıcısı

Market Barkod Sistemi Safirpos' u Kimler Kullanabilir

Sistemimizi perakende ve toptan satış yapan tüm işletmeler rahatlıkla, zorlanmadan kullanabilirler

Ve daha bir çoğu Safirpos Barkod Sistemimizi Kullanabilirler

Sıkça Sorulan Sorular

Barkod Sistemimiz masa üstü olarak çalışmaktadır. Fakat sanal bir sunucu kiralandığı taktirde programı o sunucuya yükleyebiliriz. Bu taktirde programa her yerden erişim sağlanabilir.

Sistemimizde elden taksit yapan firmalar için taksitli satış özelliği mevcuttur. Bu özellik sayesinde satış tutarını taksitlere sizin dilediğiniz şekilde böler ve senetleri otomatik düzenler. Senetlerin çıktısını yazıcıdan alabilirsiniz.

Evet, her ürüne 6 adet fiyat ataması yapabilirsiniz.

Safirpos’ da 2 türlü satış ekranımız mevcuttur. Biri resimli diğer ekran ise resimsiz ekrandır. Liste tasarımı ekranı olarak geçer.

Ödeme alma işlemleri başlıca şunlardır: Nakit, kredi kartı, parçalı tahsilat(nakit + kredi kartı + cari hesaba atma), ticket, senet tahsilatı, senet ön ödeme.

Sol üst kısımdaki numaralar adet barıdır. Ürünlerin adedini o numaralara tıklayarak belirleyebilirsiniz.

Orta kısımdaki numaralar ürün kategori bölümlerini ifade eder. Bir’den altı’ya kadar her sayıya atanmış altı kategori vardır. Böylece toplamda ürünlerinizi 36 değişik kategoriye ayırabilirsiniz. Bunun sonucunda her kategori için 25 adet resim ekleyebilme şansınız var. Böylelikle toplamda 900 resim eklenebilir.

Evet sistemimizde böyle bir satışı gerçekleştirebilirsiniz. Satış anında ürün adını değiştirip açıklama kısmına not ekleyebilirsiniz.

5 Comments

leave a comment

Bize Yazın
Merhaba.
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?