• Home
  • Gıda İçin Barkod Sistemi
gıda sektörü için barkod sistemi

Gıda İçin Barkod Sistemi

28 Mart 2022 admin Comments Off

Gıda için barkod sistemi; market Barkod Sistemi olan Safirpos’u market, bakkal, tekel bayi, şarküteri, kasap, manav, pastane, kafeterya, süpermarket, mandıra gibi işletmelerinizde kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Barkod Sistemi Safirpos, Gıda Sektörü İçin Biçilmiş Kaftandır

Barkod Sistemi Safirpos İle Neler Yapabilirsiniz.

safirpos barkod sistemi resimli ara yüz
SIKÇA SORULAN SORULAR

Tüm barkodlu terazilerle ve bilgisayar bağlantılı terazilerle entegrasyonumuz mevcuttur.

Sistemin çalışması için dokunmatik bilgisayar olması şart değildir. Minimum sistem gereksinimlerini karşılayan masa üstü veya diz üstü bilgisayarlara Safirpos Barkod Sistemi kurulumu mümkündür. Bu konu ile ilgili detaylı bilgiye https://www.safirpos.com/barkodlu-satis-programi-nedir/ linkinden ulaşabilirsiniz

Minimum sistem gereksinimleri kullanacağınız sistemin yapısına göre değişiklik gösterir. Kısaca tek şubeli bir işletme iseniz celeron işlemcili ve en az 4 gb ram özelliklerine sahip olan bir bilgisayar işinizi görebilir. Bununla beraber sistemin daha rahat işleyebilmesi için I3 işlemcili 8 GB ram ve 60 GB SSD  öneriyoruz. 

Konunun daha iyi anlaşılabilmesi için şöyle bir örnek verebiliriz. A markalı sodadan toplam 5 paket satın aldınız. Ve her pakette 6 adet olduğunu düşünelim. Sisteme A markalı sodanın hem paket fiyatını hem de adet fiyatını,  çarpanlarını ve barkodlarını tanımlıyoruz. Paket fiyatının çarpanı 6 oluyor. Adet fiyatının çarpanı 1 oluyor. Siz alımı paket üzerinden yapsanız dahi sistem paket basına 6 adet olduğu için envantere 30 adet A markalı sodayı işliyor. Siz, tek tek satış yaptığınızda, envanterden tek tek düşüyor. Fakat paket halinde satış yaptığınızda çarpanı kadar, yani bu örneğe göre paket başına 6 adet envanterden düşüyor.

Barkodsuz ürünleriniz için sistemimiz üzerinden tek tuş ile ister tek tek ister toplu halde barkod oluşturabilirsiniz.

Evet, tüm şubelerinizin satış veya kasa raporlarını ayrı ayrı görebilmeniz mümkündür.

Hızlı stok girişi özelliği sayesinde tek ekrandan barkodları okutup miktarı girerek envanter girişinizi sağlayabilirsiniz. Bir başka özellikte ise excel formatındaki alış faturalarınızı içeri aktarabilirsiniz.

Alacak verecek cari takiplerinizi rahatlıkla yapabilir ve ilgili raporlara ulaşabilirsiniz.

Mutlu Müşterilerimizden Bazıları...

Bize Yazın
Merhaba.
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?