• Home
  • Özel Yazılım Çözümleri

Özel Yazılım Çözümleri

28 Eylül 2022 admin Comments Off

Özel yazılım, firmaların kendi iş süreçlerine has olarak geliştirdikleri, piyasaya hazır sunulan programlardan ayrı olarak üretilen sistemlerdir. Bu ürünler, firmaların sunulan ihtiyaçlarına yönelik şekilde oluşur ve bu ihtiyaçları, eksikleri veya problemleri gidermek adına daha düşük maliyetli çözümler sunar.

Sizin İçin Kodluyoruz...

Uzun süreyle yapılan ve fazla emek isteyen yenilik süreçleri fazla bütçeler isteyen yatırımlarla olur. Fakat olduğunda ise özel yazılımlarla firmanız birden fazla avantaj sağlar. İşte bu avantajlar şu şekildedir:

Yazılım Projelerimizde İzlemiş Olduğumuz Yol

1

Ön görüşme gerçekleştiririz ve projeyi detayları ile ele almak için randevu ayarlarız. (Ön görüşmenin amacı firma hakkında bilgi toplamaktır.)

2

Ana görüşme de işletme yöneticilerini dinleriz ve talebi tam olarak anladıktan sonra geçmiş deneyimlerimize dayanarak proje hakkında fikirlerimizi sunarız.

3

Fiyat teklifi hazırlanır. Bu teklifte proje kapsamında nelerin olacağını ayrıntılı şekilde belirtiriz.

4

Projeyi tamamlar ve kurulumu yaparız.

5

Karşılıklı anlaşmaya bağlı olarak proje üstünde istenilen güncellemeleri zaman içerisinde yapmaya devam ederiz. Bunun sebebi, teoride doğru gibi görünen işleyişe geçtiği zaman işi daha da zorlaştırabilir. İşleyiş başladıktan sonra işletme direktiflerine göre güncellemeler yapılır.

Gerçekleştirdiğimiz Bazı Projeler

Ürün Takip Sistemi

Ürünün, üretim departmanlarında takibini sağlayan el terminali uygulamasıdır

Satış ve Alış Anlaşması

Vega yazılıma entegre çalışan bir masa üstü ticari programdır

Üretimden Online Satışa Takip Programı

Üretim aşamasından başlayıp online satış ile sonuçlanan sürecin tüm aşamalarını yürüten masa üstü ve web tabanlı progrmdır.

Mobil Satış Programı

Kullanıcıların alış veriş yapabilecekleri mobil ticaret yazılımıdır

SIKÇA SORULAN SORULAR

Ürün Takip Sistemi adı altında yapacağımız  yazılım otomasyonu ile ürünlerin departmanlar arası sevkini android terminaller yardımı ile yapabilirsiniz. Aynı zamanda masa üstü uygulamadan ürünlerin anlık durumlarını takip edebilirsiniz. Sistem giriş ve çıkışları kayıt altında tutacağı için size önemli raporlar verir.

Proje, işletme içerisinde aktif olarak çalışmaya başlar.  1 sene içerisinde, mevcut projenin yapısını bozan talepler dışında her türlü talebinizi ücretsiz yerine getiririz. 1 sene sonunda yıllık bakım anlaşması ile süreci yenileyebilirsiniz. Amaç sizin için yazmış olduğumuz yazılımı en verimli şekilde kullanmanızı sağlamaktır.

Bize Yazın
Merhaba.
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?